PROČ PRODÁVAT VÁŠ DŮM SE MNOU?

 

ZNALOSTI

Jsem kvalifikovaný poradce při prodeji Vaší nemovitosti. Pro nejefektivnější výsledek prodeje využívám znalosti z financí, obchodních případů, vyjednávání a marketinku.

 

ČESTNOST

Prodej domu je jedna z nejvetších obchodních transakcí v životě mnoha lidí a proto je důležité pracovat s někým komu věříte, cítíte že je znalec trhu a má dobré morální zásady. Lidé mi svěřují jejich nejcenější majetek a já tuto odpovědnost beru vážně. VÍM ŽE VÁŠ ÚSPĚCH JE MŮJ ÚSPĚCH.

ZNALOST MÍSTNÍCH POMĚRŮ

Jako specialista na tuto lokalitu, znám školy, sousedství, obchody, místní ekonomiku. Znám tržní hodnotu nemovitostí v daných lokalitách.

ÚSPĚCH

Spokojený klient je pro mě měřítko úspěchu.

Nezáleží na tom jestli kupujete nebo prodáváte, vždy Vám poskytnu solidní a důvěryhodné rady, abych Vám pomohla dosáhnout Vašeho cíle. Prodej Vaší nemovitosti pro mně neznamená jen to, že ho dám do inzerce, ale sestavím pro Vás marketingový plán, využiji globální sít klientů Remaxu a spolupráce s ostatními makléři, aby jste Vaší nemovitost prodali za maximální cenu, v co nejkratší době. Nechte mě Vás provézt celým prodejem Vaší nemovitosti bez stresu a odstranit nepředvídané potíže.

TĚŠÍM SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI.