NAJDĚTE MI MŮJ DŮM SNŮ

 

Z mé zkušenosti dům není dům snů pro jeho velikost nebo barvu. Je to ten pocit, když procházíte hlavními dveřmi a už si představujete, jak se zde odehrává Váš život. Je to víc než jen o nemovitosti, je to o Vašem životě a snech.

Vlastnit svůj vlastní dům je jedna z nejkrásnějších věcí, kterou zažijete.

Ale kolik toho vlastně víte o kupování nemovitosti? A koho si vyberete, aby Vám s tímto procesem pomohl? -Toto rozhodnutí Vám může ušetřit  zbytečný stres a nepředvídané potíže.

Proces s kupování nemovitosti zahrnuje mnoho aspektů, kterým je třeba rozumět a čím víc víte, tím budete v lepší pozici, až přijde čas k podepisování smlouvy. A proto vstupuji do tohoto procesu a nabízím Vám pomoc, informace a asistenci, kterou může nabídnout jen kvalifikovaný realitní makléř. Znám všechny nové změny a zákony v legislativě s nemovitostmi. Můžete být klidní a jistí, že vždy dostanete odbornou radu a služby, které si zasloužíte. Spolupracuji také s ověřenými finančními poradci, kteří pro Vás připraví  tu nejvýhodnější hypotéku.

 

Tady jsou některé věci, které mějte na paměti před a během hledání nemovitosti:

• Spočítejte si a určete Vaší kupní sílu.

•  Dejte si schůzku s finančním poradcem, aby Vám poradil, jaký druh financování bude pro Vás nejlepší a jestli na něj dosáhnete. S předschváleným úvěrem budete mít lepší a silnější pozici při vyjednávání, protože to ukazuje prodávajícímu, že jste vážní zájemci, finančně schopní koupit jeho nemovitost a s velkou pravděpodobností s ním uzavřete obchod.

• Spojte se se silným realitním agentem jako jsem já, který bude hájit Vaše zájmy a bude pracovat okolo Vašeho časového rozvrhu.

• Začnětě surfovat. Jeden z nejdůležitejších nástrojů, který budete potřebovat při hledání Vaší nemovitosti najdete u Vás doma nebo v práci, je to INTERNET.

•  Skoro každý dům, který je na prodej, je inzerován někde na internetu, protože realitní makléř ví, že většina lidí při hledání nemovitostí jde první na web. Jděte na webové stránky jako SEZNAM.cz, ČESKÉ REALITY.cz, VIA REALITY.cz, REMAX.cz a zadejte si nemovitost a kritéria, které vyhovují vaším požadavkům.

• LOKALITA, LOKALITA, LOKALITA. Zadejte si lokalitu před tím, než začnete prohlížet každou nemovitost v zemi. Rozhodněte se jaká lokalita bude pro Vás ta nejlepší. Zkontrolujte si školy a školky, obchody a restaurace, místní dopravu, kriminalitu a rekreační oblasti v okolí.

• Napište si své priority a připravte se na kompromisy. Napište si vlastnosti, které chcete, aby nemovitost měla a ohodnoťte je od jedničky do pětky, kde pětka bude znamenat, že bez toho nemůžete žít a přineste si seznam sebou na prohlídku a zapisujte si body.

Se seznamem a dobrou pozicí na trhu jste na nejlepší cestě ke štěstí najít svojí vysněnou nemovitost.

Pro další informace o možnostech "dnešního" trhu nebo v případě zájmu o zastupování při koupi mě prosím kontaktujte.

 

TĚŠÍM SE, AŽ VÁM POMŮŽU DOSÁHNOUT ÚSPĚCHU S TÍMTO VELKÝM MEZNÍKEM VE VAŠEM ŽIVOTĚ.