ŽIJ SVŮJ SEN

 

Jsem rodačka ze Severních Čech. Po vystudování obchodní akademie v Mostě jsem odešla do Los Angeles, kde jsem pracovala pro kosmetickou firmu CHANEL. Po 10 letech jsem cítila, že je čas na změnu a jelikož mě práce, která se točí kolem prodeje a lidí bavila, tak jsem po úspěšném ukončení realitní školy a složení certifikačních testů pro Kalifornii vstoupila do světa realit. Po narození mého syna, jsem se kvůli rodině vrátila do Čech a mým posláním je zkvalitnění služeb realitního trhu zde. Mimo mého rodného jazyka se domluvím anglicky, německy a rusky.

Osobně věřím, že úspěšná obchodní transakce je výsledkem kvalitního a silného vztahu mezi klientem a realitním makléřem a není to jen o dané obchodní transakci. Snažím se, aby můj servis byl vždy na vysoké úrovní bez ohledu na čas a cenu. Profesionalita, zkušenost, čestnost a zodpovědost jsou všechny aspekty, které Vám jako realitní odborník nabízím. Budu Vás provázet krok za krokem každou realitní transakcí a vždy kladu důraz na Vaše zájmy a Vaší úplnou spokojenost.

Jsem odhodlaná využít své dlouholeté zkušenosti a  pomoci lidem, kteří chtějí prodat nebo koupit nemovitost, naplnit jejich sny a cíle, aby mohli žít životní styl, který si přejí.

 

vc 01

 

VERONIKA COMELLA

+420 728 666 183

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.