S pronájmem nemovitostí má zkušenost mnoho z vás. Majitel nemovitosti má zájem mít ve svém bytě či domě nájemníka slušného – tedy takového, který se o nemovitost stará jako o svou, který včas a pravidelně platí nájemné a chová se slušně k sousedům. Řešit špatné sousedské vztahy nebo „dostávat“ z bytu neplatícího nájemníka je noční můrou každého pronajímatele.

Jak probíhá pronájem

Pro své klienty zprostředkovávám pronájmy bytů, domů i komerčních prostor. Při schůzce s klientem, který chce nemovitost pronajmout, si promluvím o jeho očekáváních, doporučím výši nájemného (případně doporučím, jak nemovitost připravit nebo dovybavit pro zajištění vyššího nájemného apod.). Nemovitost pak profesionálně nabídnu k pronájmu. Potenciální nájemníky si v rámci možných postupů prověřuji a dávám doporučení majitelům – pronajímatelům, kteří mají vždy poslední slovo při výběru nájemníka.

Součástí zprostředkování pronájmu je samozřejmostí příprava rezervační smlouvy, nájemní smlouvy, předání nemovitosti nájemníkovi včetně případného převodu dodávek energií apod. V průběhu celého trvání nájemního vztahu se na mě můžete obrátit, pokud se vyskytnou nějaké nečekané situace.

 

Moje zkušenosti a individuální přístup ke každé zakázce se pak odráží v úspěšném pronájmu nemovitosti v krátkém čase.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ