Makléř vám šetří čas

Výhoda spolupráce s profesionálním realitním makléřem je zejména v obrovské úspoře času. Na základě společné dohody Vám dokážu vybrat několik nemovitostí, které by vás měli zaujmout. Zároveň zajistím prohlídku, domluvím se s majiteli na všem potřebném a vy jen ve stanovený čas přijedete na domluvené místo. Díky spolupráci s ostatními kolegy v kanceláři mám navíc i přístup k daleko většímu počtu nemovitostí než jste schopni najít na internetu. Často se tak můžete dostat k zajímavé nabídce ještě dříve, než se objeví inzerát.

Vyhledám vhodnou lokalitu

Představte si situaci, kdy vybíráte byt v cizím městě. Bude ona lokalita opravdu splňovat všechny představy o bydlení? Dokážete si sami ověřit, jak je plánován další rozvoj okolí domu? To vše jsem schopna zjistit a vybrat takové místo, které splňuje všechny vámi předem stanovená kritéria.

Prověřím cenu

Další otázkou je samozřejmě cenový strop. Vaše nové bydlení musí splňovat určité požadavky a zároveň cena musí odpovídat aktuální situaci na trhu. Jenže představy o ceně má jiné prodávající a jiné kupující. Jak zjistíte, zda je cena skutečně reálná a odpovídá kvalitě dané nemovitosti? Nedá se najít podobný byt ve stejné lokalitě za lepší cenu? A co když je byt předražený? Přesně pro takové případy je důležité mít se na koho obrátit. Znám reálnou cenu nemovitostí a jsem schopna v takových případech poradit.

Zajistím kompletní služby

Zajištění prohlídky nemovitosti, pomoc právního oddělení při kontrole veškerých smluvních dokumentů nebo převzetí nemovitosti jsou další důležité aktivity, kterým je třeba věnovat zvýšenou pozornost. Kvalitní realitní makléř je schopen všechny tyto kroky ohlídat a zajistit jejich bezchybné provedení. Dobrý makléř vám také pomůže vybrat financování, zajistí pojištění nemovitosti a dohlédne na převod vlastnických práv v katastru nemovitostí. Nemusíte se tak bát, že místo vysněného bydlení skončíte bez peněz i bez nemovitosti.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ