PRODEJ NEMOVITOSTIdum prodej

S prodejem nemovitosti se nemusíte stresovat.
S mou pomocí prodáte svou nemovitost, co nejrychleji, za nejvyšší cenu, s jistotou, že vše dobře dopadne. Ušetřím Vám spoustu času a nervů a to je k nezaplacení.

 

 

PRONÁJEM NEMOVITOSTIdum pronajem

Za kolik peněz můžete svůj byt pronajmout? Jak vybrat ideálního nájemce, který bude pravidelně platit, bude v bytě dlouhodobě a nezničí ho? Jak jednat s nevhodnými kandidáty? Starosti hoďte za hlavu a nechte vše na mně.

Zajistím aktuální smluvní dokumentaci, protože dobře sepsaná smlouva o pronájmu bytu vás ochrání od řady problémů, přepíšu energie, samozřejmostí je profesionální prezentace a export na hlavní realitní servery.

 

PRÁVNÍ SLUŽBYdum pravni sluzby

Zákony, předpisy a vyhlášky související s vlastnickými či nájemními vztahy se mění a vyvíjejí a někdy může být složité a časově náročné se v nich v celé šíři souvislostí zorientovat.
Dobře sepsanou smlouvou lze předejít mnoha následným komplikacím.
Nejčastěji je potřeba zajistit:

• sepsání kupní nebo nájemní smlouvy
• poskytnutí advokátní úschovydum odhadODHAD NEMOVITOSTI

Odhad ceny obvyklé pro účely dědického řízení.

Tržní odhad (ocenění) nemovitosti zajímavý pro všechny vlastníky jakékoliv nemovitosti.

Tržní odhady (ocenění) jsou velmi přesné, protože je tvořím z několika zdrojů:

Mám k dispozici databázi prodejů z celé sítě RE/MAX - naleznu zde všechny realizované zakázky za více než deset let a to včetně všech důležitých detailů.

Dalším významným zdrojem jsou data nakupovaná přímo z katastru nemovitostí - platím si přístup k těmto datům a můžu tak zjistit i data z realizovaných prodejů prostřednictvím jiných realitních kanceláří nebo ta, které si zajistili vlastníci sami.

Sama mám dlouholetou zkušenost s prodejem nemovitostí a také spolupracuji s dalšími zkušenými makléři, se kterými vzájemně konzultujeme.

 

dum hypotekaHYPOTÉKA

„Nejlevnější“ a „nejlepší“ hypotéku vám nabídne každý. Já vám ale zajistím navíc hypotéku s plným komfortem. Nikam nebudete muset chodit, vše dojednáme na jednom místě v kanceláři RE/MAX, hned potom, co si vyberete svou nemovitost. A nikdo vás nepředběhne. S RX FINANCE máte na jednom místě nabídky všech bank a zkušené specialisty, kteří s vámi připraví všechny podklady. Nebudete muset obíhat ani banky, ani úřady, vše zajistím za vás. A uzavřením smlouvy s bankou naše práce nekončí.

 

dum konzultaceKONZULTACE

Ať již máte otázky k realitám jakékoliv a máte pocit, že byste konzultaci uvítali, můžete se na mě obrátit. Nabízím Vám nezávaznou schůzku v naší kanceláři, kde můžeme vaše otázky probrat (za tuto konzultaci vám nebudu nic účtovat)

 

 

dum foceniFOCENÍ

Vizuální stránka inzerátu či prezentace je nesmírně důležitá. Dobrá fotografie, dobře zvolený záběr může kupujícího upoutat na první pohled. V záplavě inzerátů je tak možné získat výhodu - pozornost klienta.