"Serióznost,rychlá reakce, profesionalita i u komplikovaného prodeje se složitějším typem nájemníků. Děkuji paní Comello moc za kvalitně odvedenou práci. Jsem v branži jako finanční makléř 25 let a podobných realitních makléřů jsem zatím potkal 2. Ing. Jiří Kučera www.kuceraidea.cz Važte si ji v RE MAXu !"

Hodnocení: 5/5
 

"profesionální přístup maklléřky Veroniky Comella. Ochota a přehled o své práci.3koda že takový makléři nejsou ve všech realitkách"

Hodnocení: 5/5
 

"Paní Veronika Comella je velmi šikovná a schopná makléřka, je ochotná, má příjemné vystupování. Vše proběhlo k naší spokojenosti. "

Hodnocení: 5/5
 

"Rychlé a profesionální jednání. Vše splněno tak, jak bylo avizováno."

Hodnocení: 5/5
 

"Služby hodnotím na výbornou. Vše bylo dotaženo do nejmenších detailů a ve slíbený čas. Vše podrobně vysvětleno. Bleskové jednání a ochota pomoci. 100% spolehlivost. Děkuji"

Hodnocení: 5/5
 

"Perfektní , rychlé, profesionální a velmi slušné jednání. Velká spokojenost !"

Hodnocení: 5/5
 

"Nejvýše hodnotím a oceňuji vysoké odborné znalosti, nepřekrucované a pravdivé informace, dochvilnost, příjemné vystupování, velkou dávku taktu a trpělivosti při složitějším jednání ."

Hodnocení: 5/5
 

"Paní Veroniku Comella hodnotíme na více než výbornou. Jednání s ní bylo profesionální, rychlé a kvalitní. Byli jsme naprosto spokojeni, a kdyby jsme my nebo naši známí potřebovali, určitě se obrátíme opět na ni."

Hodnocení: 5/5